The Body Shop Kosovo

Sapunë

“Nëse jeni në ekipin e sapunëve, jeni me fat. Kemi një sërë sapunësh dhe sapunësh eksfoliuesish për trupin që do të zgjojnë rutinën tuaj të dushit. Nga sapuni ynë frutor Pink Grejpfrut te sapuni eksfoliues me aromë freskuese Fuji Green Tea ™, sapunët tanë luksozë do të ndihmojnë lëkurën tuaj të ndjehet e ringjallur, e energjizuar dhe e pastruar. Blini në linjën tonë të kënaqësive të thjeshta me sapunë.

Këshilla kryesore e The Body Shop: pas larjes në dush me sapun, mbështilluni në një Gjalpë Trupi nga linja jonë indulgjente. Provoni Gjalpin tone të Trupit me Qumësht Bajameje dhe Mjalt Qetësues dhe Rigjenerues ose Gjalpin e Trupit të Kokosit për një dozë hidratuese të mirësisë së arrave.

Best Seller”

Showing all 15 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.