The Body Shop Kosovo

Flokë me Tendencë për Elektrizim

Frizz. Të gjithë jemi të prirur për elektrizim, pavarësisht nga lloji i flokëve. Ndërsa pak frizz mund të jenë një plus, duke i dhënë trup, strukturë dhe personalitet flokëve tuaj, ka disa raste kur doni të mbani nën kontroll. Nga flokët e hollë te flokët kaçurrelë, koleksioni ynë i produkteve të flokëve të elektrizuar është këtu për t’ju ndihmuar të zbutni flokët tuaja. Pasuruar me pure organike të bananes nga Ekuadori, Shampoja dhe Balsami ynë Banana Truly Nourishing, i ndjekur nga Maska jonë e Flokëve me Truly Nourishing, do të ndihmojë në ushqimin e flokëve me mirësinë e bananes do të zbutin elektrizimin kokëfortë. Nëse jeni adhurues të produkteve me vaj kokosi, provoni Vajin e Kokosit Vajin e Kokosit Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Hair Oil. Lamtumirë, elektrizim bezdisës!

Showing the single result

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.