The Body Shop Kosovo

Kamomil

Kur gjithçka që mund të mendoni është të hyni në shtrat, heqja e makeup-it dhe larja e fytyrës mund të duken si një detyrë e përbindëshme. Për fat të mirë, linja jonë e Kamomilit është këtu për t’ju ndihmuar. Për pak luks të vërtetë, provoni gjalpin tonë më të shquar Camomile Sumptuous Cleansing Butter , ai shkrin makijazhin dhe papastërtitë në pak sekonda. Tekstura e tij e butë si mëndafshi e lë lëkurën të ndihet e shëndetshme dhe e freskuar. Tifoz i një syri smokey eye që nuk fshihet? Provoni punëtorët tanë të zellshëm siç janë Camomile Waterproof Eye & Lip Make-Up Remover dhe Camomile Fresh Micellar Cleansing Water për të fshirë makeup-in kokëfortë në fund të ditës. Dhe për shkak se kamomili është i njohur për cilësitë e tij qetësuese, lëkura juaj do t’ju falënderojë!

Showing all 10 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.