Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Hidhi një sy këtyre produkteve...
20%
Për kujdesin e skalpit
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
24 orë hidratim i thellë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
VEGAN | 95% PËRBËRËS ME ORIGJINË NATYRORE
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
LOVE YOUR BODY CLUB
Bashkohu me klubin tonë të Besnikërisë
Lexo më shumë
Qershor
KËSHILLA
Jeni duke kaluar në produkte vegane? Trajtimet tona të palodhura të bukurisë vegane e duan trupin tuaj nga koka te këmbët, nuk kërkohet kompromis. Shikoni produktet tona vegane më të pëlqyera!
Lexo më shumë
A e dinit? Formulimet tona të produkteve janë 100% vegjetariane dhe 60% janë vegan!
Be Seen Be Heard
The Body Shop në Kosovë, në bashkëpunim me UNICEF-in, lansoi kampanjën Be Seen. Be Heard, e cila filloi në vitin 2022 me adresimin e ngacmimeve seksuale në internet ndaj vajzave, duke përfshirë dhe qendërsuar të rinjtë dhe të rejat përgjatë të gjitha fazave të kampanjës.
Lexo më shumë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave