The Body Shop Kosovo

Skalp & Flokë të Thata

Le të flasim për flokë të thatë – të drejtë ose kaçurrelë, të trashë ose të hollë, mund të ndikojë në çdo lloj flokësh. Ju prezantojmë linjën tonë të shampove për flokët, balsameve dhe produktet e kujdesit për flokët të formuluara me flokët dhe skalpin e thatë në mendje. Mendoni për shampon për flokë të thatë, balsamet hidratuese dhe maska ushqyese. Shtoni maskën tonë Banana Truly Nourishing për flokët në rutinën tuaj për t’i ndihmuar flokët tuaj të ndjehen të ushqyer nga rrënja në majë. Shikoni Vajin tonë të Kokosit Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Oil për një dozë shtesë kujdesi. Skalp i thatë? Provoni shampon dhe balsamin tonë anti-zbokth me Xhenxhefil. Më në fund, Serumi me Ginger i Skalpit është bileta juaj e artë për flokët me shkëlqim.

Showing all 5 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.