The Body Shop Kosovo

Vanilla Pumpkin

A mund ta ndjeni erën e vjeshtës që po afrohet? Koha për tu qetësuar dhe për të përkëdhelur atë trup me linjën tonë të shijshme të kungujve të vaniljes. Trajtoni gjymtyrët tuaj me disa aplikime të buta të Gjalpit tonë të Trupit, struktura e lehtë shkrihet në një gjalpë luksoz, duke lënë edhe lëkurën më të ashpër të ndihet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me 72 orë lagështi. Mblidheni me kremin tonë të butë të dushit, ose hidhni bombën tonë relaksuese në vaskë dhe merrni atë aromë. E pasuruar me ekstrakt vanilje nga Madagaskari, hunda juaj do të dridhet ndërsa zbulon aromën e ëmbël, të ngrohtë dhe të pjekur të kungullit me nuanca të karamelit të lajthisë, shurupit të panjës dhe qumështit të bajames. Ka një shkëlqim sezonal me të gjitha produktet tona të kungujve të vaniljes.

Showing all 5 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.