The Body Shop Kosovo

Merrni një udhëtim përrallor të shqisave në Marok me banjën dhe koleksionin e trupit tonë të Vajit të Arganit të egër. Të pasuruar me vaj argani nga Afrika Veriore, trajtimet tona të vajit të arganit transformojnë banjën tuaj në një hamam tradicional. Shkrihet në kontakt me xhelin tonë të dushit të mrekullueshëm dhe gjalpin tonë ushqyes të trupit. Dhe meqenëse kujdesi për veten është një gjë thelbësore, ju meritoni të shkoni në një aventurë me linjën tonë të vajit të arganit të egër. Deri në pikën që ju madje mund të merrni aromën e ngrohtë dhe ekzotike me vete, me Kremin tonë të Duarve të Vajit të Arganit Wild. Kënaquni me linjën tonë të vajit të arganit të egër, trajtimet e mrekullueshme e të cilit ju mbështjellin me një vello delikate hidratimi.

Showing all 9 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.