The Body Shop Kosovo

Vitamin E

Që nga hera e parë që prezantuam kremën tonë ikonike të dites plot hidratim në vitet ’70, linja jonë me Vitaminë E është adhuruar nga të gjitha llojet e lëkurës. I pasur me vitaminë E dhe vaj ulliri të ricikluar, hidraton dhe mbush lëkurën me hidratim, gjatë gjithë ditës, çdo ditë. Kremrat dhe serumet tona janë të pasura me acid hialuronik natyral prej origjinës së natyrshme, dhe ndihmojnë në rritjen e hidratimit dhe në mbajtjen e barrierës natyrale të lëkurës. Dhe për të maksimizuar hidratimin në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës, shtoni në rutine Cream Cleanser dhe Hydrating Toner.

Showing all 6 products

Shopping Cart

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.