The Body Shop Kosovo

Joy & Jasmine Body Scrub

Joy & Jasmine Body Scrub

0/5
0 Mendime

Një aromë e edicionit të veçantë, ky trajtim i gëzueshëm që zbut trupin është pasuruar me ekstrakt jasemini nga India dhe nota me lule portokalli, trëndafili dhe jasemini sensual. Kjo aromë e freskët, e lehtë dhe me lule është e garantuar për t’ju dhënë ndjenja festive.

E përkryer për disa përkëdhelje para Krishtlindjeve, aplikoni një sasi mbi lëkurën e thatë ose të lagur për të pastruar butësisht trupin tuaj të bukur. E pasuruar me kristale sheqeri eksfoluese, lë lëkurën të ndihet më e lëmuar.

Një dhuratë e mrekullueshme vegane e Krishtlindjeve, për dikë apo për veten tuaj, ky pastrim i edicionit special nuk do të jetë për shumë kohë.

  • Pastrues i trupit
  • Lëreni lëkurën të bëhet më e lëmuar dhe e rafinuar
  • Aromë e freskët, e lehtë, me lule
  • E pasuruar me kristale sheqeri eksfolues
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Spastroje

Si përdoret

  1. Aplikoni një sasi.
  2. Pastroni atë trup të bukur duke masazhuar me lëvizje rrethore.
  3. Shpërlajeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Joy & Jasmine Body Scrub

Glycerin, Sucrose, Propylene Glycol, Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Phenoxyethanol, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Isohexadecane, Benzyl Salicylate, Polysorbate 80, Benzyl Alcohol, Linalool, Sorbitan Oleate, Nyctanthes Arbor-Tristis Flower Extract, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, CI 42090/Blue 1.

My Review for Joy & Jasmine Body Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.