The Body Shop Kosovo

Love & Plums Hand Cream

Love & Plums Hand Cream

0/5
0 Mendime

Duart punojnë shumë gjatë Krishtlindjeve, prandaj trajtojini tuajat me Kremin tonë të Duarve nga Love & Plums.

Një aromë festive e një edicioni të veçantë, ky hidratues i dobishëm dhe i dashur për lëkurën është pasuruar me ekstrakt kumbulle nga Turqia dhe nota të sherbetit të kumbullës, bozhureve dhe miskut relaksues. Kjo aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe lulesh është e garantuar për t’ju dhënë ndjenjën e Krishtlindjeve.

Shtrydhni një sasi në madhësi bizeleje me formulën tonë të lehtë, xhel-krem dhe masazhoni në pëllëmbët dhe gishtërinjtë. Përthithet shpejt dhe ndihmon duart dhe kutikulat të ndjehen të zbutura dhe të mbrojtura me hidratim 48 orë, kështu që ju mund të shijoni putrat perfekte gjatë gjithë Krishtlindjeve.

Mbajeni këtë dhuratë vegjetariane me madhësi xhepi, për veten tuaj ose futeni në dhuratën e dikujt.

  • Krem për duart
  • Cilësi e lehtë, jo e yndyrshme
  • Ndihmon duart të ndihen të mbrojtura
  • Lërini duart dhe kutikulat të ndjehen më të buta dhe më të lëmuara
  • Aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe lulesh
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht

Komuniteti i Tregtisë së Drejtë Gjalpë Shea
Gjalpi Shea është gjalpi më i pasur, më kremoz që i ndihmon produktet tona të lyejnë lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.

Spastroje

Si përdoret

  1. Aplikoni një madhësi bizeleje në duar, thonj dhe kutikula.
  2. Masazhoni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Love & Plums Hand Cream

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Pentaerythrityl Distearate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Linalool, Limonene, Disodium EDTA, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Benzyl Alcohol, Prunus Domestica Fruit Extract, Citric Acid, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

My Review for Love & Plums Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.