The Body Shop Kosovo

Kindness & Pears Hand Cream

Kindness & Pears Hand Cream

0/5
0 Mendime

Duart punojnë shumë gjatë Krishtlindjeve, kështu që trajtojini tuajat me Kremin tonë të duarve të linjës Kindness & Pears.

Një aromë festive e edicionit të veçantë, ky hidratues i dobishëm është pasuruar me ekstrakt dardhe nga Italia dhe nota të dardhës me lëng, luleshtrydhe dhe fasule tonka të ngrohta. Kjo aromë e ëmbël, e gjallë dhe me shije frutash është e garantuar për t’ju lënë të ndieni atë mirësinë e Krishtlindjes.

Shtrydhni një madhësi bizeleje me formulën tonë të lehtë, xhel-krem dhe masazhoni në pëllëmba dhe gishtërinjë. Përthithet shpejt dhe ndihmon duart dhe kutikulat të ndjehen të zbutura dhe të mbrojtura me hidratim 48 orë, kështu që ju mund të shijoni putrat perfekte gjatë gjithë Krishtlindjeve.

Mbajeni këtë dhuratë vegjetariane me madhësi xhepi, për veten tuaj ose futeni në dhuratën e dikujt.

  • Krem për duart
  • Cilësi e lehtë, jo e yndyrshme
  • Ndihmon duart të ndihen të mbrojtura
  • Lërini duart dhe kutikulat të ndjehen më të buta dhe më të lëmuara
  • Aromë e ëmbël, e gjallë dhe me shije frutash
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Spastroje

Si përdoret

  1. Aplikoni një madhësi bizeleje në duar, thonj dhe kutikula.
  2. Masazhoni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Kindness & Pears Hand Cream

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Polyacrylate, Pentaerythrityl Distearate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Alpha-Isomethyl Ionone, Pyrus Communis Fruit Extract/Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Linalool, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citronellol, Citric Acid, Coumarin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Kindness & Pears Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.