The Body Shop Kosovo

Kindness & Pears Body Scrub

Kindness & Pears Body Scrub

0/5
0 Mendime

Një aromë festive e edicionit të veçantë, ky trajtim për zbutjen e trupit është pasuruar me ekstrakt dardhe nga Italia dhe nota të dardhës me lëng, luleshtrydhe dhe fasule tonka të ngrohta. Kjo aromë e ëmbël, e gjallë dhe me shije frutash është e garantuar për t’ju lënë të ndieni atë mirësinë e Krishtlindjes.

E përkryer për disa përkëdhelje para Krishtlindjeve, lyejeni një kukull mbi lëkurën e thatë ose të lagur për të fshirë butësisht atë trup të bukur. E pasuruar me kristale sheqeri eksfoluese, lë lëkurën të ndihet më e lëmuar.

Një dhuratë e mrekullueshme vegane e Krishtlindjeve, ose për veten tuaj, ky pastrim i edicionit special nuk do të jetë për shumë kohë.

  • Pastrim të trupit
  • Lëreni lëkurën të ndihet më e butë dhe më e lëmuar
  • Aromë e ëmbël, e gjallë dhe me shije frutash
  • E pasuruar me kristale sheqeri eksfolues
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Spastroje

Si përdoret

  1. Aplikoni një sasi.
  2. Pastroni atë trup të bukur duke masazhuar me lëvizje rrethore.
  3. Shpërlajeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Kindness & Pears Body Scrub

Glycerin, Sucrose, Propylene Glycol, Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Phenoxyethanol, Isohexadecane, Polysorbate 80, Alpha-Isomethyl Ionone, Sorbitan Oleate, Pyrus Communis Fruit Extract/Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Linalool, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 19140/Yellow 5 Lake, CI 77891/Titanium Dioxide.

My Review for Kindness & Pears Body Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.