Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Hidratues Matifikues për Meshkuj me Çaj Jeshil dhe Limon
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Hidratoni fytyrën tuaj deri në 24 orë me këtë hidratues xhel të lehtë. Pasuruar me çaj jeshil dhe limon dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, ky krem hidratues i tejdukshëm rrëshqet mbi lëkurë pa u lodhur dhe përthithet për të zbutur fytyrën tuaj gjatë gjithë ditës.

  • 100% vegane

  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika

  • Përmban çaj jeshil nga Japonia dhe limon nga Italia

  • Lëkura duket e freskët gjatë gjithë ditës

  • Redukton yndyrën e lëkurës

  • Testuar dermatologjikisht

  • Testuar mbi burra, jo kafshë

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
15.00€
15.00€
15 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
1. Filloni duke u pastruar me Larësin Energjizues me Guarana dhe Kafe.
2. Vendoseni në mëngjes dhe darkë në fytyrë dhe qafë të thatë me majë të gishtave.
3. Masazhojeni në lëvizje rrethore, për lart.
4. Shmangni zonën e syve.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
SET DHURATASH
30.00€
Shto në shportë
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
33.00€
Shto në shportë
50%
Set dhurate
20.00€
40.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
AROME ORIENTALE
20.00€
Shto në shportë
50%
Largon papastërtitë
6.00€
12.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË THATË
12.00€
Shto në shportë
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave