Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Guarana Coffe Larës Energjizues Fytyre për Meshkuj
Largon papastërtitë
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Çohuni nga shtrati për këtë. Larësi ynë Energjik me Guarana dhe Kafe siguron një ndjenjë freskie dhe pastërtie, duke e lënë lëkurën të ndjehet e energjizuar për fillimin ose mbarimin përfundimtar të një dite. Pasuruar me guaranë braziliane, kafe jeshile etiopiane dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, ky xhel i gjallë portokalli shkumëzon në një shkumë të lehtë, e cila lë lëkurën të ndihet e gjallë.

  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika

  • Përmban guarana braziliane dhe kafe jeshile etiopiane

  • Heq papastërtitë nga sipërfaqja e lëkurës

  • Lëkura ndihet e pastruar dhe energjike

  • Testuar mbi burra, jo kafshë

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
6.00€
12.00€
6.00€
12.00€
6 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Çdo mëngjes dhe mbrëmje, masazhojeni në fytyrë të lagur derisa të shkumëzojë.
2. Shpëlajeni tërësisht me ujë. Shmangni zonën e syve. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlajeni menjëherë dhe tërësisht.
3. Ndiqni me Hidratuesin Energjizues me Guarana dhe Kafe për rezultate optimale.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
SET DHURATASH
30.00€
Shto në shportë
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
33.00€
Shto në shportë
50%
Set dhurate
20.00€
40.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
AROME ORIENTALE
20.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË THATË
12.00€
Shto në shportë
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave