Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Xhel-Ujë për Meshkuj me Maca Root & Aloe
PËR LËKURË TË THATË • AROMË E FRESKËT • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Qetësoni pamjen e lëkurës së irrituar pas rrojes, me Maca Root & Aloe Cooling Post-Shave Water Gel. Formula e lehtë, që përthithet lehtësisht funksionon për të zvogëluar shfaqjen e acarimit pas rrojes duke ndihmuar lëkurën të ndihet më komode dhe të duket më e shëndetshme. Pasuruar me rrënjën maca peruane dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, lëkura duket e qetësuar dhe ndihet më elastike.

  • 100% vegane

  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika

  • Përmban rrënjë maca peruane

  • Irritimi pas rrojes duket i zvogëluar

  • Testuar mbi burra, jo kafshë

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
12.00€
12.00€
12 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
1. Vendoseni në fytyrën e pastruar, të thatë dhe të rruar duke e aplikuar butësisht derisa të përthithet.
2. Shmangni zonën e syve. Në rast të kontaktit të drejtpërdrejtë me sytë, shpëlajeni menjëherë.
3. Përdorni pas Kremit të Rrojes Maca Root & Aloe Softening për rezultate optimale.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
SET DHURATASH
30.00€
Shto në shportë
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
33.00€
Shto në shportë
50%
Set dhurate
20.00€
40.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
AROME ORIENTALE
20.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
50%
Largon papastërtitë
6.00€
12.00€
Shto në shportë
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave