Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
White Musk® For Men- Pastrues për Floke & Trup
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Ky larës gjithëpërfshirës pastron flokët, si dhe lëkurën, duke e lënë lëkurën të aromatizuar me aromën White Musk® për Meshkuj. Shtresojeni me produktet e tjera White Musk® për Meshkuj për të ndërtuar aromën.

  • Larës trupi

  • Aromë ikonike White Musk®

  • Myshk pa mizori

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
9.00€
9.00€
9 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
1. Shkumohuni në banjë ose dush.
2. Shpëlahuni mirë.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
SET DHURATASH
30.00€
Shto në shportë
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
33.00€
Shto në shportë
50%
Set dhurate
20.00€
40.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
AROME ORIENTALE
20.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
50%
Largon papastërtitë
6.00€
12.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË THATË
12.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave