Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
Maskë për Fytyrën për Purifikim dhe Shkëlqim Himalayan Charcoal
Purifikon lëkurën e yndyrshme • Zbulon shkëlqimin tuaj • Pastron poret
5/5
1 Vlerësim
"Eshte nje nder maskat qe me eshte pershtatur me se shumti, me ndihmon me pikat e zeza dhe me poret sa qe nuk e kam me te nevojshme qe te bej tretmane te ndryshme siq beja me heret, lekura me mbetet shume e bute dhe ka arome te mrekullueshme."
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Maska jonë purifikuese Himalayan Charcoal është perfekte për të larguar lëkurën e vdekur dhe për të përthithur yndyrën e tepërt në lëkurën tuaj. I jep lëkurës një gjallërim dhe pastrim mahnitës në vetëm 5 deri në 10 minuta aplikim.E përbërë, nga karbon bambuje dhe çaji jeshil, kjo maskë ju garanton pore të pastra dhe lëkurë më të shëndetshme.Perfekte për tu aplikuar në kushte shtëpie.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
8.00€ - 22.00€
8.00€
8 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Merrni pak sasi nga maska në mollëzat e gishtave tuaj. 2. E përhapni atë në fytyrë dhe mbajeni përreth 5 deri në 10 minuta. 3. Shpëlajeni fytyrën duke e hequr produktin me lëvizje rrethore.4. Përdoreni maskën 3 deri në katër herë në javë.
1 Vlerësim
5 / 5
Ema
Eshte nje nder maskat qe me eshte pershtatur me se shumti, me ndihmon me pikat e zeza dhe me poret sa qe nuk e kam me te nevojshme qe te bej tretmane te ndryshme siq beja me heret, lekura me mbetet shume e bute dhe ka arome te mrekullueshme.
Të rekomanduara
Për lëkurë pa jetë
8.00€ - 22.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidratuar
8.00€ - 22.00€
Shto në shportë
Vegan
6.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
13.00€
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
8.00€ - 22.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
22.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
6.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
6.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave