Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Hemp - Krem Mbrojtës për këmbë
24 orë hidratim i thellë • Për këmbë ultra të thata • Vegjetarian
5/5
2 Vlerësime
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Mbrojtësi i këmbëve tona Hemp Hard Working Foot Protector ju sjell një hap më pranë këmbëve të buta si të foshnjës. Nëse jeni ballafaquar me lëkurë dhe thembra të forta, të ashpra, atëherë është koha t'u jepni këmbëve tuaja një trajtim të pasur, hidratues.
E vërteta është se këmbët ndonjëherë mund të ndjejnë mungesë dashurie. Ato janë të zhytura në çizmet e dimrit për një kohë të gjatë, të lodhur duke u mbledhur brenda këpucëve më të parehatshme dhe mbi të gjitha, ato pritet të na mbajnë në këmbë, duke ecur dhe duke u ushtruar (ato gjëra të vogla të bezdisshme). Kjo është arsyeja pse ata meritojnë një përkëdhelje luksoze bujare për t'i ngritur përsëri në… këmbë.
Pasuruar me vaj të pastër të farës së kërpit dhe i pasur me acide yndyrore esenciale, Hemp Foot Protector siguron hidratim të bekuar për këmbët tuaja që punojnë fort. Ndihmon për të qetësuar dhe zbutur këmbët ultra të thata me 24 orë hidratim të thellë. Pra, hiqni çorapet, shkelmoni thembrat tuaja dhe përhapeni atë për ushqim gjatë gjithë ditës.
Por kremi me Kërp për këmbët i The Body Shop nuk është i vetmi hero hidratues për lëkurën shumë të thatë. Ne kemi një gamë të tërë me Kërp me të mirat hidratuese për ta mbajtur lëkurën tuaj të ndjehet e butë mëndafsh nga koka te këmbët.

  • Krem hidratues luksoz për këmbë

  • Gëzoni 24 orë hidratim qiellor

  • Ndihmon në zbutjen e këmbëve ultra të thata

  • Pasuruar me vaj të farës së kërpit

  • Testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
15.00€
15.00€
15 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
1. Pas një dite të gjatë, çlodhini këmbët dhe bëjini atyre një masazh të butë me Hemp Hard Working Foot Protector para se të flini.
2. Sigurohuni që ta përhapni atë mbi zonat më të thata, duke u dhënë atyre një nxitje të hidratimit.
3. Këmbët ndjehen më të ashpra se zakonisht? Provoni fillimisht të bëni eksfolijimin e këmbëve me File A Foot.
2 Vlerësime
5 / 5
Jeta
Ska produkt me te mire per kembe me thembra shume te thata dhe te vrazhdta.
Edina Basha
Të rekomanduara
Aromë e freskët
10.00€
Shto në shportë
Për këmbë aktive
10.00€
Shto në shportë
24 orë hidratim i thellë
15.00€
Shto në shportë
Për këmbë të lodhura
12.00€
Shto në shportë
Për këmbë aktive
10.00€
Shto në shportë
Për këmbë të lodhura
12.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave