Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Serum për Skalpin me Xhinxher
Për kujdesin e skalpit • Arome orientale
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Pasuruar me vaj esencial xhenxhefili, serumi ynë i ri ushqen intensivisht dhe ndihmon në riekuilibrimin e skalpit tuaj. Disa pika janë gjithçka që duhet për të qetësuar thatësinë dhe kruajtjen, duke ndihmuar në largimin e zbokthit midis larjeve. Flokët me volum mund të fillojnë me një skalp të shëndetshëm.
Përdoreni rregullisht me Shampon tonë kundër Zbokthit dhe Balsamin për Kujdesin e Skalpit me Ginger për një skalp të ndjeshëm, më të shëndetshëm dhe flokë më të fortë dhe më të shëndetshme.

  • Ushqen intensivisht skalpin e kokës, kështu që duket dhe ndihet më i shëndetshëm.

  • Ndihmon në ekuilibrimin e kokës nga vajrat dhe sebumi i tepërt.

  • Qetëson skalpin e thatë ndaj ndjeshmërisë dhe kruajtjes midis larjeve.

  • Pasuruar me vaj esencial xhenxhefili nga Sri Lanka, ekstraktet e shelgut të bardhë dhe lëvores së thuprës.

  • Formulë jo vajore që përthithet shpejt.

  • Testuar dermatologjikisht.

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
18.00€
18.00€
18 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Lani dhe thani flokët siç ju pëlqen.
2. Duke përdorur një krehër ose gishtat tuaj, ndani flokët dhe vendosni një ose dy pika serum direkt në lëkurën e kokës.
3. Masazhojeni në lëkurën e kokës dhe zonat përreth derisa të përthithet plotësisht.
4. Përsëriteni në të gjithë skalpin, katër deri në gjashtë seksione duhet të jenë mjaftueshëm.
Për rezultate më të mira, filloni me Shampon tonë për Kujdesin e Skalpit me Ginger dhe Balsamin për Kujdesin e Kokës me Ginger dhe përdoreni tre herë në javë mes larjeve.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PER TE GJITHA LLOJET E FLOKEVE
15.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATA
18.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
15.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA KACURRELAT
18.00€
Shto në shportë
KUJDESI PËR FLOKË DHE LËKURËN E KOKËS
18.00€
Shto në shportë
16.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATË
10.00€
Shto në shportë
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave