Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Maca Root & Aloe - Krem Rroje Zbutës
Lëkura ndjehet e hidratuar dhe e lëmuar • Për lëkurë të ashpër • Vegan
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Kremi ynë Zbutës i Rrojës Maca Root & Aloe ndihmon në përgatitjen e fytyrës tuaj të bukur për një rruajtje tepër të afërt, të pastër dhe të rehatshme.
Gati për një krem të ri rroje për burra? Jeni në vendin e duhur. Ky operator i butë është formuluar me rrënjë maca për veti zbutëse. Pavarësisht nëse është koha të hiqni mjekrën hipi (ishte kënaqësi) ose të hiqni atë mjekrën 3 ditore, ky krem rroje zbutës do t'ju bëjë të dukeni dhe ndiheni si një njeri i ri.
Kremi ynë i rrojes Maca Root është gjithashtu i pasuruar me aloe vera të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, kështu që është i shkëlqyeshëm për lëkurë të ndjeshme, të ashpër ose të thatë. Butësisht kthehet në një shkumë të butë, duke ndihmuar lëkurën të ndjehet e përgatitur dhe flokët të ndjehen të zbutur, kështu që ju mund ta kaloni briskun që rrëshqet për një rruajtje të butë.
Kjo krem rroje i pasuruar me aloe kombinohet mrekullisht me Furçën tonë të Rrojes. Më shumë se një mjet nga ditët e kaluara, një furçë rroje është një mjet ndihmës pranë briskut tuaj. Ndihmon në shkumimin e Kremit të Rrojes së The Body Shop, duke maksimizuar efektet e saj. Hej, bukurosh.

  • Pasuruar me aloe vera të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika

  • Formuluar me rrënjë maca për të ndihmuar lëkurën të ndihet luksozisht e lëmuar dhe e hidratuar

  • Testuar mbi burra, jo kafshë

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
9.60€
12.00€
9.60€
12.00€
9.6 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Vendoseni në mjekër të lagur me majë të gishtave ose me një furçë (nëse doni ndiheni luksozë).
2. Përhapeni në mënyrë të barabartë në një shtresë të pasur kremoze në të gjithë fytyrën tuaj.
3. Jepi, rruaju! Më pas shpëlajeni me ujë pasi të keni mbaruar (ose menjëherë nëse ju futet në sy. Oops!)
4. Për rrojen perfekte, ndiqni me Xhelin Pas-Rroje Maca Root & Aloe për Meshkuj për ta lënë lëkurën të ndjehet e qetë dhe e hidratuar.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
20%
SET DHURATASH
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
26.40€
33.00€
Shto në shportë
20%
Set dhurate
32.00€
40.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
AROME ORIENTALE
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Largon papastërtitë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË THATË
9.60€
12.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave