Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Aloe - Krem Qetësues Nate
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme • Për lëkurë të ndjeshme • Vegan
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Kremi ynë Delikat Qetësues i Natës me Aloe është miku i ngushtë i lëkurës të ndjeshme, veçanërisht në kohë të vështirë. Lëkura mund të jetë paksa e stresuar, e thatë ose e ashpër. Dhe nëse është kështu, atëherë është koha të kthehemi te gjërat bazike. Kremi i natës me Aloe i The Body Shop është vendi I duhur për të filluar. I pasuruar me Aloe Të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, formula jonë ndihmon në qetësimin dhe hidratimin brenda natës.
Po pse lëkura juaj ndihet e ndjeshme? Mund të jenë gjenetika, hormonet, stresi ose elementët e natyrës - të gjitha përkqësohen me kujdesin e gabuar të lëkurës. Kjo është arsyeja pse kremrat tanë më të mirë të natës për lëkurë të ndjeshme duhet të hidratojnë gjithmonë, jo të irritojnë. Ne kemi shumë këshilla dhe rekomandime për ju që të lexoni për kremrat dhe hidratuesit e natës të The Body Shop.

Kremi ynë Aloe Soothing Night është i butë për tu aplikuar, thjesht përhapeni në të gjithë fytyrën tuaj delikate përpara se koka juaj të godasë jastëkun dhe ne do të kujdesemi për pjesën tjetër.

  • I butë dhe delikat për lëkurë të ndjeshme

  • Pasuruar me aloe vera Të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika

  • Formula Vegane ndihmon për të qetësuar lëkurën brenda natës

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
13.30€
19.00€
13.30€
19.00€
13.3 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
1. Për miqtë tanë të ndjeshëm, qetësohuni së pari dhe pastrojeni me Larësin tonë Kremoz Qetësues me Aloe.
2. Vendosni pak nga Toneri jonë Qetësues me Aloe me një tampon pambuku mbi lëkurë.
3. Vendosni Aloe Soothing Eye & Lip Contour Care për hidratim shtesë.
4. Tani për Kremin tonë të Natës Qetësues me Aloe: hidhni një sasi të vogël në majë të gishtave dhe përhapeni të gjithin. Ahh, kjo është më mire.
5. Gjumë të ëmbël.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50%
SET DHURATË E GJUMIT
20.00€
40.00€
Shto në shportë
30%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
4.90€ - 14.00€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E KOMBINUAR DHE LËKURËN E YNDYRËSHME
12.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
15.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
Vegane
26.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidruar
25.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave