Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Krem duarsh me Shea
Për lëkurë të thatë • Aromë arrore
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
E përsosur për hidratim gjatë lëvizjes, mos dilni nga shtëpia pa këtë krem duarsh. I mbushur me aromën e shea-s, formula e lehtë me e kremit xhel përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve.

  • Krem për duart

  • Ushqen duart

  • Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme

  • I lë duart të ndjehen më të buta dhe të lëmuara

  • Gjalpë shea i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Tamale, Gana

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
8.00€
8.00€
8 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
Mbani duart e thata të ndihen më të buta, më të lëmuara dhe të mbrojtura gjatë gjithë ditës me Kremin tonë të Duarve Shea.
1. Pastroni duart me ujë të vakët me sapunin tuaj të preferuar të duarve.
2. Fshijini duart, por lërini pak të lagura para aplikimit.
3. Shtrydhni një sasi me madhësi sa një arrë të Kremit të Duarve Shea në pëllëmbën tuaj dhe masazhojeni butësisht në duar dhe kutikula.
4. Lëreni Kremin tonë të Duarve Shea të përthithet në lëkurën tuaj. Shijoni atë aromë të ngrohtë dhe me arra.
5. Ri-aplikoni Kremin tonë të Duarve Shea gjatë gjithë ditës tuaj sa herë që duart tuaja ndihen sikur kanë nevojë për lagështi dhe mbrojtje.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
8.00€
Shto në shportë
50%
PËR GJITHA LLOJET E LËKURËS
4.00€
8.00€
Shto në shportë
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
8.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË THATË
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
8.00€
Shto në shportë
8.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave