Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Pastrues Duarsh me Shea
Aromë druri • Për lëkurë pa jetë
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Lërini duart të ndjehen të buta dhe me aromë delikate me Locionin tonë ditor ushqyes Shea. Për një dyshe indulgjente të kujdesit për duart, përdoreni këtë locion aromatik me Larësin tonë të Duarve Shea.

  • Larës duarsh

  • Lë duart të ndjehen të pastruara dhe të freskëta

  • Shkumon butësisht

  • Teksturë e pasur, kremoze

  • Aromë arrore

  • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale

  • Pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana dhe mjaltë nga Etiopia

  • Shtesa perfekte për çdo banjo

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
8.00€
8.00€
8 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
Shkumojeni me ujë dhe shpëlajeni tërësisht. Kombinojeni me Locionin tonë të duarve Shea për prekjen përfundimtare të rutinës së kujdesit tuaj të duarve.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50%
PËR ÇDO TIP LEKURE
6.00€
12.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
11.00€
Shto në shportë
Aromë frutash
8.00€
Shto në shportë
Aromë lulesh
8.00€
Shto në shportë
NDIHMON NË PASTRIMIN E BAKTERIEVE
8.00€ - 12.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave