Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Krem Duarsh me Hemp
24 orë hidratim i thellë • Për duar shumë të thata
5/5
2 Vlerësime
"Mrekulli per duar te thata!"
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Mbrojtësi ynë i Duarve me Kërp hidraton fuqishëm duart ultra të thata, duke e bërë atë kampion të punëtorëve kudo. Ky krem i pasur dhe me erë të këndshme për duart jep mbrojtje dhe lehtësim për lëkurën shumë të thatë, veçanërisht kur është e ekspozuar ndaj elementeve atomosferikë.

Ky është një produkt që me të vërtetë nuk ka nevojë për prezantim, por ne duam të flasim për të. Është kremi ynë më i shitur i duarve (Seriozisht. Numri një). Pavarësisht se çfarë vështirësie kalojnë duart tuaja, funksionon shumë mirë për të zbutur edhe pëllëmbët dhe gishtat më të vështirë, me disa përbërës jo aq sekretë që ndihmojnë gjatë rrugës.

Hidraton deri në 24 orë, kështu që i përshtatet duarve që punojnë fort si një dorashkë. Punon mirë në lëkurë shumë të thatë dhe të ndjeshme.

Ne përdorim vajin e farës së kërpit në Mbrojtësin e Dorës tonë me Kërp. Të mbjellat tona të kërpit ndihmojnë në rigjenerimin e tokës dhe sigurojnë një habitat për jetën e egër lokale në Francë. Është një arsye pse ata e quajnë atë 'të mbjellat e mrekullisë'.

  • Kremi ynë më i mirë i duarve për duar shumë të thata

  • Rikthen lagështinë dhe mbron lëkurën ultra të thatë

  • Hidratim 24 orë

  • Jo i yndyrshëm apo i bezdisshëm. Thjesht hidratues

  • Bërë me vaj të farës së kërpit nga Franca

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
12.00€
15.00€
12 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Shtrydhni një sasi të mirë të Mbrojtësit tonë të Duarve me Kërp - varet sa të thata janë duart tuaja.
2. Masazhoni mirë. Jepu pëllëmbëve dhe gishtave pak dashuri.
3. Kthehuni përsëri në punë.
2 Vlerësime
5 / 5
Doresa
I vetmi send qe m ka ndihmu per duar, ja vlen me ble 100/10
Valjeta
Mrekulli per duar te thata!
Të rekomanduara
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
PËR GJITHA LLOJET E LËKURËS
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË THATË
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave