Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Locion Natën me Tea Tree
Për lëkurë akneike • Hidratues • Vegan
5/5
1 Vlerësim
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Locioni ynë i natës me Tea Tree ju ndihmon të përgjumeni ndërkohë që nisni rrugën rrugën për një lëkurë me pamje ëndërruese. Njollat? Koha që ky mik i vogël të fillojë punën.
Ndërsa jeni duke fjetur, lëkura juaj është në modalitetin e rikuperimit dhe është koha e përkryer për të bërë kujdesin e lëkurës. Ky locion i lehtë për natën ndihmon lëkurën tuaj të ndihet e hidratuar ndërsa thith vajin dhe sebumin e tepërt, kështu që ju të mund të zgjoheni me lëkurë të freskët që duket dhe më e ekuilibruar. Tingëllon si një ëndërr, apo jo?
Me burim nga mijëra gjethe të pemëve të çajit (Tea Tree) në Kenia, Locion i Natës me Tea Tree i The Body Shop është pasuruar me vajin e pemës së çajit të Komunitetit të Tregëtisë së Lirë. Kjo jo vetëm që ndihmon fermerët vendas, por gjithashtu financon projekte të komunitetit në zonën lokale. Është një fitues i vërtetë, dhe lëkura juaj do t'ju falënderojë.
Dhe nëse jeni në kërkim për më shumë sesa vetëm një locion nate, linja Tea Tree e the Body Shop është e mbushur me produkte të mira anti-akne.

  • Pasuruar me vajin e pemës së çajit të Komunitetit të Tregëtisë së Lirë

  • Ndihmon në ekuilibrin e yndyrës së tepërt duke e mbajtur lëkurën e yndyrshme të hidratuar

  • Formuluar për lëkurë me tendencë akneike

  • Pak kujdes për veten brenda natës për të ndihmuar në zhdukjen e akneve

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
12.00€
12.00€
12 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
1. Së pari, përgatiteni lëkurën me larësin e fytyrës Tea Tree Skin Clearing Facial Wash.
2. Ndiqni duke vendosur Tonerin matifikues Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner në të gjithë lëkurën.
3. Çdo natë, aplikoni Locionin e Natës me Tea Tree në të gjithë fytyrën dhe qafën tuaj me lëvizje lart. Tani në shtrat!
1 Vlerësim
5 / 5
Vjosa Ademi
Të rekomanduara
50%
SET DHURATË E GJUMIT
20.00€
40.00€
Shto në shportë
30%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
4.90€ - 14.00€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E KOMBINUAR DHE LËKURËN E YNDYRËSHME
12.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
15.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
Vegane
26.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidruar
25.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave