Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Strawberry Eau de Toilette
Aromë frutash
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Aromatizoni në mënyrë delikate lëkurën tuaj në një aromë lulesh, me shpërthime të buta të luleshtrydheje dhe esence kallam sheqerit për të krijuar një aromë unike të freskët. Është e parezistueshme.

  • Eau de Toilette

  • Aromë që zgjat

  • Aromë lulesh e frutash

  • Aromë unike, e freskët

  • Pasuruar meesencën e kallam sheqerit

  • Aromë e ëmbël luleshtrydhesh

  • Ekstrakt frutor luleshtrydhesh

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
9.60€
12.00€
9.60€
12.00€
9.6 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
Vendosni 1-2 pika në qafë dhe pikat e pulsit.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
20%
AROME ORIENTALE
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
19.20€
24.00€
Shto në shportë
20%
Për femra
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
AROMë E AGRUMEVE
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Për femra
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave