Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
Oils Of Life™ Revitalizing - Krem Nate
Për lëkurë të lodhur
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Kremi jonë i natës, Oils of Life kujdeset gjatë gjithë natës për lëkurën tuaj, duke e ushqyer dhe zbutur përgjatë 8 orëve. Në mëngjes ju do të ngriheni me një lëkurë më të relaksuar, zbutur dhe më të gjallëruar.

Kremi ka në përbërje vajin e farës së zezë të kuminit, vajin e farës camellia dhe vajin e farës së trëndafilit. Përveç kësaj, ai përmabn edhe vajin organik të ullirit italian. Çfarë po prisni? Bëjeni tuajin kremin e natës Oils of Life, për të përfituar nga gjithë atributet e tij. Përdoreni çdo natë për të pasur lëkurë, të çlodhur dhe të hidratuar.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
17.50€
35.00€
17.50€
35.00€
17.5 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Çdo mbrëmje aplikoni në fytyrë dhe qafë, një sasi të vogël nga produkti duke e masazhuar atë në përhapje. 2. Gjumë të ëmbël dhe pafshi ëndrra të bukura, për pjesën tjetër kujdeset Oils of Life!
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50%
SET DHURATË E GJUMIT
20.00€
40.00€
Shto në shportë
30%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
4.90€ - 14.00€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E KOMBINUAR DHE LËKURËN E YNDYRËSHME
12.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
15.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
Vegane
26.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidruar
25.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave