Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Balsam Aktivizues Kaçurrelash me Vaj Kastori Xhamajkian
PËR TË GJITHA KAÇURRELAT • FORMËSON KAÇURRELAT
5/5
3 Vlerësime
"erë fantastike edhe shumë efektive për kaqurrelat e mi edhe vajza ime e perdor"
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Shfaqni kaçurrelat tuaja natyrale me aktivizuesin tonë të kaçurrelave nga vaji i kastorit të zi xhamajkan.

Thuaju përshëndetje kaçurrelave të definuara, të forta dhe të gjalla çdo ditë me aktivizuesin tonë te kaçurrelave pa peshë dhe të lehtë për t'u përdorur. Ndihmon në zvogëlimin e çarjeve ndërsa i jep formë flokëve tuaj me një mbajtje të lehtë dhe natyrale.

Zbutni kremin e mëndafshtë nëpër flokët tuaj të lagur ose të thatë për kaçurrela dhe mbështjellje të shëndetshme, të ushqyera dhe më të forta. Vaji i ricinit të zi xhamajkan i bashkohet me gjalpin tonë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit Shea për të mbajtur kaçurrelat dhe mbështjelljet tuaja të ndjehen të ushqyera dhe të hidratuara. Ne kemi përfshirë gjithashtu proteinën vegane të keratinës për të ndihmuar në forcimin dhe rivendosjen* e kaçurrelave tuaja. Krijuar në bashkëpunim me bashkë-krijuesit tanë, një grup njerëzish me kaçurrela të ndryshme, nga e gjithë bota, duke përfshirë Brazilin, Indonezinë, Afrikën e Jugut, MB dhe SHBA. Sepse ju nuk mund t'i kuptoni kaçurrelat nëse nuk i keni ato!

Aktivizuesi ynë vjen në një tub të bërë me 30% plastikë të ricikluar. Ricikloni tubin dhe kapakun për t'i treguar planetit tuaj pak dashuri.** *Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë e kondicionerit pastrues, maskës së flokëve, zbutësit të lëmuar dhe aktivizuesit të kaçurrelave. Riparon dukshëm flokët. **Aty ku lejojnë objektet lokale.

Pas përdorimit të parë:

 • 77% raportuan se 'flyaways' tyre dukeshin të reduktuara

 • 74% ranë dakord që flokët e tyre dukeshin të gjallë

 • 72% mendonin se flokët e tyre dukeshin më të lëmuar

 • 70% mendonin se flokët e tyre dukeshin më të shndritshëm


Prova e përdoruesit e 100 të anketuarve me valë, kaçurrela dhe mbështjellje 3A deri në 4C.

 • Aktivizues i kaçurrelave

 • Për të gjitha kaçurrelat

 • I jep formë kaçurrelave

 • Bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
16.00€
16.00€
16 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Përdoreni në flokë të lagura ose të thata për të formësuar kaçurrelat dhe spirale.

 2. Ndajini flokët në seksione, merrni një sasi të aktivizuesit dhe pastaj shpërndajeni në mënyrë të barabartë produktin në flokët tuaj, seksion sipas seksionit.

 3. Për të zgjatur kaçurrelat dhe spiralet, aplikojini flokët e lagur.

3 Vlerësime
5 / 5
valentina
magji per kaqurrela skom fjal
elsaa
ky produkt ka shku jasht pritshmerive te mija thjesht e adhuroj edhe nuk e ndrroj kurr mo !!!
sefadie
erë fantastike edhe shumë efektive për kaqurrelat e mi edhe vajza ime e perdor
Të rekomanduara
PER TE GJITHA LLOJET E FLOKEVE
15.00€
Shto në shportë
18.00€
Shto në shportë
PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER
10.00€
Shto në shportë
NEW
10.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Mist flokësh rifreskues
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave