Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Set i Vogël Dhuratë nga Sleep
SET DHURATË E GJUMIT • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?

Ndihmojini ata të bien në gjumë më shpejt kur i dhuroni Setin e zbulimit të ëndrrave të ëmbla.E krijuar me vaj esencial 100% natyral të livandës nga Franca, vaj esencial vetiver nga Madagaskari dhe vaj bajamesh të ëmbël, përzierja e vajit esencial të gjumit është relaksuese.Balsami ynë vegan i gjumit është pasuruar me vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, nga Italia, dhe gjalpë shea të Komunitetit Fair Trade, nga Gana.


Ndihmojini të bien në gjumë më shpejt kur u dhuroni Setin e zbulimit të ëndrrave të ëmbla.E krijuar me vaj esencial 100% natyral të livandës nga Franca, vaj esencial vetiver nga Madagaskari dhe vaj bajamesh të ëmbël, përzierja e vajit esencial të gjumit është relaksuese.Balsami ynë vegan i gjumit është pasuruar me vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, nga Italia, dhe gjalpë shea të Komunitetit Fair Trade, nga Gana.Kjo kuti dhuratë mund të riciklohet, kështu që vazhdon të japë.*Është dyshja perfekte për të vendosur skenën e shtyrjes.*Aty ku lejojnë lehtësirat lokale.


Ky grup dhuratash përmban:

  • Balsami para gjumit 30 g
  • Përzierje vaji esencial për gjumë 9 mlPërbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
10.00€
20.00€
10.00€
20.00€
10 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50%
SET DHURATË PËR MENDJEN DHE TRUPIN
10.00€
20.00€
Shto në shportë
6.00€
Shto në shportë
SET DHURATE
25.00€
Shto në shportë
SET DHURATE
50.00€
Shto në shportë
50%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
22.50€
45.00€
Shto në shportë
DHURATE PER KRISHTLINDJE
40.00€
Shto në shportë
50%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
30.00€
60.00€
Shto në shportë
58.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave