Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Set Trio për Dhuratë me Krem Duarsh
SET DHURATË PËR KUJDESIN E DUARVE • PËR LËKURË NORMALE • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?

Jepni një ndihmë rutinës së tyre të kujdesit për trupin me Trio tonë Protect & Soften Hand Balm, që përmban zgjedhjet tona të preferuara nga koleksionet e Avokados, Qumështit të Bajames dhe Shea.Secili nga këto balsame ushqyese të duarve është pasuruar me përbërës me burim profesional të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, si gjalpi shea, nga Gana dhe vaji i farës së susamit, nga Nikaragua.Ata japin një prekje të mirëpritur të lagështisë 96 orë, ndërkohë që janë ende të përthithshme dhe jo të yndyrshme - perfekte për duart e thata në lëvizje.Merr një nga këto komplete dhuratash të shkëlqyera tani!


Ky grup dhuratash përmban:

  • Ballsam duarsh me qumësht bajame 30 ml
  • Balsam duarsh me avokado 30 ml
  • Ballsam duarsh Shea 30 mlPërbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
20.00€
20.00€
20 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave