Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Dhuratë Duo e Vogël me Trëndafil Britanik
SET DHURATA PËR KUJDESIN PËR TRUPIN • PËR LËKURË NORMALE • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?

Sillni një prekje të fuqisë së luleve në ditën e tyre me kompletin tonë të dhuratave Nourish & Flourish British Rose Duo. Brenda ka dy mini të bukura të kujdesit për trupin, të mbushura me ekstrakt trëndafili anglez që kanë një aromë jashtëzakonisht të freskët.Xheli ynë britanik i trëndafilit për dush, i mbushur me aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika, shkumohet në një buqetë me flluska.Pastaj është gjalpi ynë britanik i trëndafilit, i cili përzihet me gjalpin shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana dhe vajin e farave të susamit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Nikaragua. Hidraton lëkurën për 96 orë, duke i ndihmuar ato të shkëlqejnë nga maja te këmbët.Për të mos përmendur paketimin është marrë në mënyrë të qëndrueshme dhe mund të riciklohet.*Tashmë e dini se atyre do t'ju pëlqejë.*Aty ku lejojnë lehtësirat lokale.


Ky grup dhuratash përmban:
  • Xhel dushi trëndafil britanik 60ml

  • Gjalp trupi me trëndafil britanik 50 ml 

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
10.00€
10.00€
10 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
6.00€
Shto në shportë
AROMË E LULESHTRYDHEVE
20.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH
30.00€
Shto në shportë
Set dhurate
40.00€
Shto në shportë
SET DHURATË
50.00€
Shto në shportë
50.00€
Shto në shportë
45.00€
Shto në shportë
60.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave