Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Vitamin C - Serum për Shkëlqimin e Syve
VEGAN • 98% PËRBËRËS ME ORIGJINË NATYRORE
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Bëhuni gati për një zonë më të shndritshme dhe të njëtrajtshme për sytë me serumin tonë të shkëlqimit të syve. Ai ndriçon, freskon dhe ndriçon pamjen e lëkurës, duke ndihmuar në zvogëlimin e shenjave të syve që duken të lodhur.


  • Ofron hidratim për 12 orë

  • Teksturë e lehtë, që përthithet shpejt pa u ndjerë ngjitëse apo yndyrore

  • E lë zonën e syve të duket menjëherë më e ndritshme

  • Ndihmon në reduktimin e shfaqjes së rrathëve të errët

  • I pasuruar me vitaminë C me origjinë natyrale dhe bakuchiol

  • I pershtatshem per lekurat e ndjeshme dhe perdoruesit e lenteve te kontaktit

  • I testuar dermatologjikishtSi të ricikloni:

  • Shishja përmban xhami të ricikluar

  • Shishja është e riciklueshme, pa përfshirë pipetën ku lejojnë pajisjet lokale*Prova e përdoruesit me 101 gra të moshës 25-45 vjeç, pas 4 javësh.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
18.00€
18.00€
18 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Filloni duke pastruar lëkurën tuaj me pastruesin tonë ditor me shkëlqim të vitaminës C.
2. Ndiqeni me serumin tonë për zbulimin e shkëlqimit në të gjithë fytyrën tuaj, më pas hidhni 2-3 pika serum për shkëlqimin e syve në konturin tuaj të syve.
3. Përfundoni me hidratuesin tonë që rrit shkëlqimin me vitaminë C.
Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë. Ruani në një vend të freskët.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
I ASHPËR NË GRIMIN E SYVE, I BUTË NË LËKURË
10.00€
Shto në shportë
MASKË PËR ZONËN E SYVE
22.00€
Shto në shportë
NDIHMON NË MBRONJEN NGA NDOTJA
26.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
22.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
19.00€
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
16.00€
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
32.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave