Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Krem Duarsh me Hemp
NDIHMON NË RIPARIMIN E LËKURËS SHUMË TË THATË • 96HR LAGËSHTI • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Mbrojtësi ynë i duarve nga kërpi hidraton intensivisht duart ultra të thata që nga përdorimi i parë për deri në 96 orë***. Kjo formulë jo e yndyrshme është bërë me vajin e farës së kërpit nga Franca dhe është perfekte për lëkurë tepër të thatë.


  • Kremi ynë më i shitur i duarve

  • 96 orë lagështi e rëndë

  • E përkryer për lëkurën ultra të thatë

  • Formula jo e yndyrshmePër shkak se tubat tanë janë bërë nga alumini 100% i ricikluar, ato mund të vijnë me disa gërvishtje dhe gërvishtje, por pjesa e brendshme do të jetë e sigurt dhe e shëndoshë.

Si të ricikloni:

  • Bërë nga alumini i ricikluar

  • Tub i riciklueshëm, me përjashtim të kapakut ku lejojnë pajisjet lokale.*Studim klinik i kryer në 22 subjekte.

**Pas përdorimit të parë. Vleruar në një provë të pavarur të përdoruesve me 101 gra dhe burra.

***Bazuar në shitjet globale të vitit 2022 për të gjitha madhësitë e këtij produkti. "
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
8.00€ - 15.00€
15.00€
15 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Masazhojeni në dorë aq shpesh sa kërkohet për të izoluar lagështinë.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PËR GJITHA LLOJET E LËKURËS
8.00€
Shto në shportë
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
8.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË THATË
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
8.00€
Shto në shportë
8.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
Për duart dhe thonjtë
7.00€ - 15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave