Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
Vitamin C - Locion Peeling për Shkëlqim
VEGAN | 95% PËRBËRËS ME ORIGJINË NATYRORE
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Gati për të shkëlqyer? Ky eksfoliues ka një teksturë transformuese xhel-në-locion që largon butësisht qelizat e mërzitshme dhe të lodhura të lëkurës për një lëkurë më rrezatuese.

 • E lë lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar, sikur të rishfaqet

 • E përkryer për të trajtuar lëkurën e shurdhër dhe të lodhur

 • Ndihmon në njëtrajtimin e ngjyrës dhe strukturës së lëkurës

 • Ndihmon për të përmirësuar shkëlqimin e lëkurës dhe ju jep një shkëlqim të shëndetshëm

 • I pasuruar me vitaminë C me origjinë natyrale, ekstrakt të manave camu camu dhe aloe vera të Tregtisë së Drejtë të Komuniteti

 • Për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme

 • I testuar dermatologjikisht


Si të ricikloni:

 • Shishe e bërë nga plastika 100% e ricikluar

 • I riciklueshëm sapo të ndahet nga pompa, ku lejojnë pajisjet lokale*Prova e përdoruesit me 105 gra të të gjitha tonaliteteve të lëkurës (tipi Fitzpatrick 1-6), pas 2 javësh.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
20.00€
20.00€
20 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Hidhni dy pompa nga locioni i lëngshëm në majë të gishtave dhe masazhoni në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke shmangur zonën e syve dhe
gojës.
2. Masazhojeni për 20 sekonda derisa petë të buta që fillojnë të formohen dhe të zhvishen.
3. Shpëlajeni të gjitha për ndjesinë më freskuese.
4. Përdoreni këtë 2-3 herë në javë për rezultatet më të mira.
Shmangni zonën e syve. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë dhe tërësisht. Mbajeni larg fëmijëve.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
12.00€
Shto në shportë
LËKURË TË YNDYRËSHME DHE KOMBINUAR
13.00€
Shto në shportë
30%
PASTRIM NGA NDOTJES
14.00€
20.00€
Shto në shportë
50%
ZBUTË DHE PASTRON LËKURËN E THATË
4.00€ - 9.50€
8.00€ - 19.00€
Shto në shportë
Vegane
26.00€
Shto në shportë
22.00€
Shto në shportë
5.00€
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
8.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave