Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Qiri Aromatik me Lavender & Vetiver
VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Digjni shqetësimet e ditës me qiriun tonë me aromë relaksuese Sleep Lavender & Vetiver.

Vishni pizhamat tuaja, bëni një ndeshje dhe lëreni aromën kremoze, me lule dhe aromatike të mbushë dhomën. Aroma relaksuese e lavandës, vetiverit dhe vaniljes së ëmbël do t'ju fshijë butësisht shqisat, duke ndihmuar në dekompresimin e mendjes dhe trupit tuaj, gati për një pushim të qetë.

E bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale, çdo qiri është punuar duke përdorur 100% vajra esencialë natyralë, duke përfshirë livando nga Provence dhe vetiver nga Madagaskari.

Dhe lajmi i mirë është se ato janë bërë duke përdorur dyll 100% vegjetal dhe natyral, me burim nga fermerët evropianë, si dhe fitil pambuku. Dhe ato vijnë në kuti kartash të riciklueshme* dhe kavanoza qelqi që mund të përdoren vazhdimisht.

Tani, për çfarë u shqetësove përsëri?

-Aromë kremoze, me lule dhe aromatike
-Notat e lavandës, vetiverit dhe vaniljes
-Koha totale e djegies deri në 40 orë
-Krijuar me vajra esencialë 100% natyralë
-Bërë nga dylli 100% natyral i rapes
-98% përbërës me origjinë natyrale
-Certifikuar nga Shoqëria Vegane
-Kavanoz qelqi i riciklueshëm dhe kuti letrash*

* Aty ku lejojnë objektet lokale

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
12.50€
25.00€
12.50€
25.00€
12.5 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Në përdorimin e parë, lëreni qiriun të digjet derisa e gjithë sipërfaqja e dyllit të shkrihet - zakonisht rreth tre orë.
2. Sigurohuni që fitili të jetë gjithmonë në qendër për të shmangur tunelimin – mund ta rinovoni derisa dylli është ende i butë.
3. Pasi të ngurtësohet, prisni fitilin ndërmjet çdo përdorimi për të shmangur tymin e zi kur digjet. Mundohuni ta mbani atë rreth 5 mm mbi sipërfaqen e dyllit.
4. Për të ruajtur sa më mirë aromën, digjeni për maksimum katër orë në të njëjtën kohë.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50%
VEGAN
12.50€
25.00€
Shto në shportë
50%
Aromë energjike
12.50€
25.00€
Shto në shportë
50%
AROM RELAKSUESE
12.50€
25.00€
Shto në shportë
50%
Aromë energjike
12.50€
25.00€
Shto në shportë
50%
Aromë e freskët
12.50€
25.00€
Shto në shportë
50%
Aromë frutash
10.00€
20.00€
Shto në shportë
50%
10.00€
20.00€
Shto në shportë
50%
Aromë lulesh
10.00€
20.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave