Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
Camomile - Pastrues i Butë për Grimin e Syve
I ASHPËR NË GRIMIN E SYVE, I BUTË NË LËKURË • I PËRSHTATSHËM PËR LËKURË TË NDJESHME
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Shkrin rimelin, eliminon eyelinerin, fshin rimelin. Përshëndetje për heqjen e grimit tonë të butë me kamomil.

Pavarësisht nëse doni një smokey eye, astar me krahë ose një shpërthim shkëlqimi në të gjithë kapakët tuaj, pastruesit e butë të grimit të syve duhet të jenë miku juaj më i mirë. Pra, le t'ju prezantojmë me pastruesin tonë të grimit me kamomil. Formula e tij super e lehtë dhe freskuese rrëshqet nëpër lëkurën tuaj, duke shkrirë përbërjen nga qerpikët dhe kapakët e syve, dhe është i sjellshëm me lëkurën tuaj delikate. Ne e testuam atë në 105 gra të të gjitha toneve të lëkurës dhe është i përshtatshëm edhe për ato që mbajnë lente kontakti.

I bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale dhe i pasuruar me ekstrakt qetësues kamomil nga Norfolk, Angli, ky pastrues grimi i syve i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme ndihet i butë i mëndafshtë. Do të ndihmojë në heqjen e çdo gjurmë të fundit të grimit të syve, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e pastër. Bye-bye sytë panda.

Shishja është gjithashtu e bërë me plastikë 100% të ricikluar, dhe ju mund ta ricikloni përsëri!*

Jeni kurioz për pjesën tjetër të gamës sonë të kamomilës? Duhet të jesh. Mjaft i butë për të gjitha llojet e lëkurës, ai jo vetëm që përfshin fshirësin e butë të grimit të syve të The Body Shop, por edhe Gjalpin tonë më të shitur për pastrimin e grimit me kamomil që ndihmon në zbërthimin e grimit në të gjithë fytyrën tuaj.


  • Mjaft i butë për lëkurën e ndjeshme dhe ata që përdorin lente kontakti

  • E pasuruar me ujë kamomil

  • Grimi i syve shkrihet sikur të mos kishte ndodhur kurrë

  • Të sjellshëm me qerpikët dhe qepallat e syve, duke i lënë ata të ndihen më të pastër

  • Testuar oftalmologjikisht*Aty ku lejojnë objektet lokale.

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
10.00€
10.00€
10 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Çdo mëngjes ose mbrëmje, masazhoni një sasi të vogël kremi pastrues me vitaminë E në lëkurën tuaj.
2. Punoni në lëkurën tuaj për të hequr çdo grim ose papastërti të mbetur.
3. Fshijeni me anë të pambukut të ripërdorshëm të pastër të ndërgjegjshëm.
4. Vazhdoni me tonerin tonë hidratues dhe kremin hidratues të ditës me vitaminë E ose kremin e natës me vitaminë E.
Zbuloni gamën tonë të plotë të vitaminës E hidratuese.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
VEGAN
18.00€
Shto në shportë
50%
MASKË PËR ZONËN E SYVE
11.00€
22.00€
Shto në shportë
30%
NDIHMON NË MBRONJEN NGA NDOTJA
18.20€
26.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
22.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
E PASUR ME VITAMIN E & VAJ TË FARËS SË MJEDRËS • PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS • VEGANE
12.00€
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
16.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave