Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Vitamin E - Krem Larës për Fytyrën
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS • VEGAN
5/5
1 Vlerësim
"10/10"
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Pavarësisht nëse është gjëja e parë në mëngjes ose pak para gjumit, kjo formulë e lehtë dhe e mëndafshtë do të heqë çdo gjurmë papastërtie, duke e lënë lëkurën tuaj të pastër dhe të butë.
I pasuruar me 89% përbërës me origjinë natyrale, është mjaft i butë për t'u përdorur në mëngjes, mesditë ose mbrëmje. Por ai bën më shumë sesa vetëm kujdesin për lëkurën tuaj. Ai përmban vaj të farës së mjedrës, i njohur si një burim i vitaminës E, të cilin ne e bëjmë duke përdorur mjedra të mbetura nga industria e lëngjeve, që do të thotë se në përgjithësi ka më pak mbetje.
Dhe nuk jemi ndalur me kaq - ky pastrues kremoz tani vjen edhe në paketim të riciklueshëm.

  • Heq papastërtitë dhe papastërtitë e përditshme

  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe lëkurën e thatë

  • I pasuruar me vitaminë E dhe vaj të farës së mjedrës

  • E pasuruar me 89% përbërës me origjinë natyrale

  • Vegane

  • Testuar dermatologjikisht


Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
12.00€
12.00€
12 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Çdo mëngjes ose mbrëmje, masazhoni një sasi të vogël kremi pastrues me vitaminë E në lëkurën tuaj.
2. Punoni në lëkurën tuaj për të hequr çdo grim ose papastërti të mbetur.
3. Fshijeni me anë të pambukut të ripërdorshëm të pastër të ndërgjegjshëm.
4. Vazhdoni me tonerin tonë hidratues dhe kremin hidratues të ditës me vitaminë E ose kremin e natës me vitaminë E.
Zbuloni gamën tonë të plotë të vitaminës E hidratuese.
1 Vlerësim
5 / 5
Adelina
10/10
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
Shto në shportë
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
18.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€
18.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
30%
16.80€
24.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
14.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË LODHUR
21.00€
30.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave