Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Seaweed - Maskë e Natës për Kontrollin e Yndyrës
PER LEKURE TE KOMBINUAR/ TE YNDYRSHME
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Bëhuni gati për një gjumë serioz bukurie me maskën tonë të re që kontrollon vajin nga linja Seaweed.

Kjo maskë super e lehtë gjatë natës funksionon shumë për të kontrolluar yndyrën e tepërt gjatë kohës që ju dremitni. Dhe mund të jeni të qetë sepse kjo formulë jo e yndyrshme nuk do të lërë mbetje, vetëm një ten te lekures të balancuar bukur dhe të matifikuar në mëngjes.

Tani i pasuruar me 97% përbërës me origjinë natyrale, toneri ynë është formuluar me një alga deti të re aktive: leshterik mbretëror të sheqerit nga Brittany, Francë. Leshterikët e sheqerit mbretëror* me burim të qëndrueshëm ndihmon në balancimin e yndyrës dhe thatësisë duke rregulluar nivelet e sebumit. Rezultati? Një lekure e shëndetshme dhe e hidratuar. Por nuk ka ndryshuar gjithçka këtu, ne po i përmbahemi aromës së veçantë që ju njihni dhe e doni.

Edhe paketimi ynë ka pasur një përditësim. Kjo maskë matifikuese tani vjen në një shishe** 100% të riciklueshme. Çfarë nuk duhet dashuruar?

* Ne kemi qenë gjithmonë adhurues të algave të detit dhe përfitimeve të tyre për lëkurën. Por nuk është e mirë vetëm për fytyrën tuaj të mrekullueshme. A e dini se leshterikët tanë të sheqerit mbretëror aktiv me alga deti janë me burim të qëndrueshëm nga Brittany, Francë, duke përdorur metoda të vjeljes së egër dhe me nxjerrje të ulët? Me fjalë të tjera, është një burim i rinovueshëm që është gjithashtu i dobishëm për ekosistemet tona të çmuara të oqeanit.

**Aty ku lejojnë objektet lokale.

- Ndihmon lëkurën të ndjehet e ekuilibruar dhe pa shkëlqim
- I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuara
- I pasuruar me leshterik mbretëror të sheqerit me burim të qëndrueshëm
- Bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale
- Vegan
- I testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
10.40€
13.00€
10.40€
13.00€
10.4 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Aplikojeni një shtresë të hollë në të gjithë fytyrën dy herë në javë para gjumit (duke shmangur zonën delikate të syve).
2. Për një regjim të plotë, filloni duke pastruar fytyrën tuaj me larësin e fytyrës me vajin e detit dhe më pas tonifikojeni me tonerin tonë të kontrollit të vajit të detit. Së fundi, aplikoni maskën gjatë natës për kontrollin e vajit të detit (në vend të kremit tuaj të përditshëm me xhel për kontrollin e vajit të detit).
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
20%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
5.60€ - 11.20€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E KOMBINUAR DHE LËKURËN E YNDYRËSHME
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidruar
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
15.20€
19.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave