Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
Gjalp Trupi me Qershi
96 ORË HIDRATIM • PER LEKURE TE THATE • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Këtë Krishtlindje, edicioni ynë i kufizuar Cherry & Cheer Body Butter është këtu për të ushqyer trupin tuaj të bukur me lagështi 96 orë. Spërkatni një lugë të kësaj formule me gjalpë për ta lënë lëkurën të ndihet më e butë dhe më e lëmuar, dhe duke kënduar me një aromë të këndshme të ëmbël, frutash të qershisë, qumështit të bajames dhe vaniljes.
Kjo formulë jo e yndyrshme është bërë me përbërës 96% me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e qershisë, si dhe gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana dhe vajin e farës së susamit nga Nikaragua të dyja janë marrë nga programi ynë i Tregtisë së Drejtë në Komunitet.
Dhe paketimi i tij është gjithashtu i riciklueshëm*, i bërë me kapak alumini dhe vaskë plastike 100% të ricikluar duke përfshirë plastikën e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët dhe bregdeti i Indisë.
Rriteni trupin me gjalpë, duke dashur veten kurrë nuk u ndjeva aq mirë.

*Përjashtuar kapakët dhe etiketat.


  • Gjalpi i trupit

  • E përkryer për lëkurë të thatë

  • 96 orë lagështi

  • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale

  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane


Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
13.30€
19.00€
13.30€
19.00€
13.3 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
1. Thajeni me peshqir pas eksfolimit dhe pastrimit.
2. Hiqni një copë Gjalpë Trupi.
3. Spërkateni në lëkurë shumë të thatë me masë ose me bujari.
4. Jepini nyjeve dhe të çarave me prirje ndaj tharjes si gjunjët, bërrylat dhe këmbët pak shtesë.
5. Jepini disa minuta që të zhytet në lëkurë përpara se të visheni.
Ndjeheni të ushqyer, të lëmuar dhe të zbutur.
Duajeni dhe ushqeni lëkurën tuaj një herë në ditë.
Zbuloni gamën tonë të plotë të Cherry & Cheer."
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
9.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN NORMAL DERI NË TË THATË
9.00€
Shto në shportë
AROME FRUTASH
12.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË TË THATË
4.00€
8.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
9.00€
Shto në shportë
AROMË E ËMBËL
17.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
9.00€
Shto në shportë
AROMË FRESKUESE
4.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave