Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Krem-Xhel për Kontrollin e Yndyrës me Seaweed
PER LEKURE TE KOMBINUAR/ TE YNDYRSHME
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Sillni përsëri në lëkurën tuaj një ekuilibër shumë të nevojshëm me kremin tonë të ri dhe të përmirësuar me xhelin qe e balancon yndren ne lekure, me alga deti. Formula që ju pëlqen është kthyer, më e mirë dhe gati për t'i dhënë lëkurës së yndyrshme dhe të kombinuar. Xhel-kremi ynë është i lehtë i përthithshëm, por punon shumë për të mbajtur shkëlqimin dhe për të rivendosur hidratimin vital të lëkurës për 48 orë.

Tani i pasuruar me 96% përbërës me origjinë natyrale, kremi ynë xhel është pasuruar me dy substanca të reja aktive: leshterik mbretëror të sheqerit nga Brittany, Francë dhe një prebiotik me origjinë bimore. Leshterikët e sheqerit mbretëror* me burim të qëndrueshëm ndihmon në balancimin e yndyrës dhe thatësisë duke rregulluar nivelet e sebumit, ndërsa prebiotiku ynë menaxhon bakteret e mira dhe të këqija në sipërfaqen e lëkurës. Rezultati? Një lekure e lumtur, e shëndetshme dhe e hidratuar. Por nuk ka ndryshuar gjithçka këtu.

Edhe paketimi ynë ka pasur një përditësim. Hidratuesi juaj i preferuar tani vjen në një kavanoz qelqi 100% të ricikluar që është i mbuluar me një kapak alumini perfekte për ripërdorim ose riciklim.*  • Ofron hidratim 48 orësh


  • Ndihmon ne ekulibrimin dhe matifikimin e lëkurën


  • I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuara


  • E pasuruar me leshterik mbretëror të sheqerit me burim të qëndrueshëm dhe prebiotik me origjinë bimore


  • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale


  • Vegane


  • Testuar dermatologjikisht
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
19.00€
19.00€
19 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Aplikoni një sasi sa bizele në të gjithë fytyrën tuaj çdo mëngjes dhe mbrëmje (duke shmangur zonën delikate të syve).
2. Po kërkoni një rutinë të plotë? Para hidratimit, pastroni plotësisht lëkurën tuaj me larësin tonë të fytyrës me vajin e detit dhe më pas aplikoni tonerin e kontrollit të vajit të detit për të hequr çdo mbetje të grimit.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Anti - Pollution
19.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidruar
25.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
30.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË NDJESHME
16.00€
Shto në shportë
Përfundim kremoz
34.00€
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
22.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
19.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave