Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Set për Dhuratë me Sleep i Madh
SET DHURATË E GJUMIT • PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Jepni dhuratën e relaksimit me grupin tonë të dhuratave " Unwind & Rest Sleep" nga linja jonë më e shitur Wellness. E pasuruar me vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia dhe gjalpë Shea nga Gana në kremin e trupit tuaj, këto formula me aromë qetësuese janë krijuar me një përzierje të vajrave esencialë të livandës dhe vetiverit.

Kjo rutinë me 4 hapa para gjumit* përmirëson cilësinë e gjumit dhe është vërtetuar klinikisht nga Qendra Evropiane e Gjumit.Është dhurata perfekte për dikë që ka nevojë për pak pushim dhe relaksim.

*Rutinë e provuar me 4 hapa para gjumit për të ndihmuar të bini në gjumë më shpejt dhe të përmirësoni cilësinë e gjumit.  • Sleep Hair & Body Wash 200ml


  • Krem trupi Sleep Balmy 200ml


  • Mist për jastëk gjumi 100 ml


  • Përzierja e vajit esencial të gjumit 9 ml


Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
30.00€
60.00€
30.00€
60.00€
30 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

1. Një shkumë e larjes së flokëve dhe trupit tonë ndihmon në përgatitjen e mendjes për gjumë.
2. Hidhni disa pika të përzierjes së vajit esencial në pikat e pulsit.
3. Masazhoni kremin Balmy Body në lëkurë për të ndihmuar në qetësimin e mendjes.
4. Një spërkatje e mistit të jastëkut do të ndihmojë në lehtësimin e mendjes në gjumë."
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave