Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Set për Dhuratë me Sleep i Mesëm
SET DHURATË E GJUMIT • PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Jepni dhuratën e relaksimit me grupin tonë të dhuratave "Unwind & Rest Sleep Intro" nga linja jonë më e shitur Wellness.

E krijuar me një përzierje vajrash esencialë lavander dhe vetiver, kjo aromë qetësuese ndihmon për të relaksuar trupin dhe mendjen para gjumit. Si balsami ashtu edhe pastruesi per flokët dhe trupit janë pasuruar me vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia.

Vendosni këtë komplet në çorapin e dikujt që ka nevojë me pak pushim dhe relaksim.  • Sleep pastrues per trup dhe floke 200ml


  • Balsami para gjumit 30 g


  • Përzierja e vajit esencial të gjumit 9 ml


"
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
20.00€
40.00€
20.00€
40.00€
20 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
Si të përdorni:
1. Një larjes për flokëve dhe trupin tonë .
2. Hidhni disa pika të përzierjes së vajit esencial në pikat e pulsit.
3. Masazhoni balsam para gjumit në qoshe dhe çarje të thata pas banjës ose dushit.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave