Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Camomile - Gjalp Pastrues
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA • I PËRSHTATSHËM PËR LËKURËT E NDJESHME
5/5
3 Vlerësime
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?

Makeup. Është gje e veshtire & fondatine; bazë, buzëkuq, bojë për vetulla e papërshkueshme nga uji. Dhe bëhet edhe më e ashpër kur përpiqeni ta hiqni atë. Fatmirësisht, gjalpi ynë pastrues i kozmetikës sumptuous Camomile mund të ndihmojë në tretjen e grimit në më pak se 30 sekonda!

Kjo enë me gjalpë e mirësisë është punuar me vaj kamomil nga Norfolk, Angli, i cili njihet për vetitë e tij qetësuese – dhe e bën pak argëtim heqjen e grimit në fund të ditës. Rimeli juaj i preferuar? Iku në sekonda. Një korrektor? Po, edhe atë. Masazhoni në lëkurën tuaj gjalpin për pastrimin e grimit me kamomil.

Jo vetëm që ky pastrues do të ndihmojë në heqjen e grimit tuaj, por ndihmon në pastrimin e lëkurës tuaj nga SPF dhe, është vërtetuar klinikisht se pastron ndotjen. Plus, ndihmon që lëkura juaj të ndihet elastike dhe e ushqyer me lagështi që nga përdorimi i parë. Na besoni, e kemi provuar tek 111 femra të të gjitha nuancave të lëkurës.

Dhe së fundi, ai vjen në një kallaj alumini të riciklueshëm.* Çfarë mund të dëshironi më shumë? • Gjalpë për pastrimin e grimit


 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme


 • Teksturë e pasur por e lehtë me gjalpë


 • E lë lëkurën të pastër, të zhdërvjellët dhe të butë në mëndafsh


 • I përshtatshëm për fytyrën, buzët dhe sytë tuaj


 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane


 • Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
 *Aty ku lejojnë objektet lokale.

"
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
4.90€ - 14.00€
7.00€ - 14.00€
4.90€
7.00€
4.9 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Aplikoni një sasi sa një te vogel në fytyrën tuaj të thatë, duke e masazhuar në lëkurën tuaj.
2. Shikoni grimin tuaj të shkrihet dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.
3. Ose, hiqeni me një leckë të lagur ose pambuket tanë për heqjen e grimit të ripërdorshëm.
4. Vazhdoni me larjen tuaj të preferuar të përditshme të fytyrës. E keni provuar akoma pastrusin tone nga linja Edelweiss?"
3 Vlerësime
5 / 5
.
Thjesht perfekt.
Marigona Salihaj
I domosdoshem per pastrim te dyfisht te fytyres
Kujtesë Azemi
Të rekomanduara
50%
SET DHURATË E GJUMIT
20.00€
40.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E KOMBINUAR DHE LËKURËN E YNDYRËSHME
12.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
15.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
Vegane
26.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidruar
25.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
30%
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
13.30€
19.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave