Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Tea Tree Oil
ZVOGËLONI PARAQITJEN E NJOLLAVE | E ÇERTIFIKUAR NGA SHOQËRIA VEGANE | E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT | PASTRON LËKURËN
5/5
4 Vlerësime
"Me te vertete me than puqrat shume shpejt, vetem se aromen e ka pak te rond. Po me rendesi qe eshte efektiv edhe ua rekomandoj te gjitha shoqeve te mija. <3"
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Ne nuk besojmë në lëkurën e përsosur – njollat janë një pjesë krejtësisht normale e jetës. Por ne e kuptojmë, ka raste që dëshironi të keni pak kontroll mbi të. Këtu hyn linja jonë Tea Tree, dhe ky vaj i Tea Tree do të jetë miku juaj i ri më i mirë.

Ky vaj i vogël i mrekullueshëm mund të jetë i vogël, por sigurisht që është i fuqishëm. Super i lehtë dhe jo i yndyrshëm, ndihet pothuajse i padukshëm në lëkurë, kështu që është i përsosur për t'u përdorur si pastrues gjatë gjithë ditës. Në fakt, ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së njollave pas vetëm një përdorimi.

Është i pasuruar me 84% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin nga Tea Tree të Komunitetit për Tregti të Drejtë, një nga përbërësit pastrues më të fuqishëm të natyrës. Ne e marrim atë nga fermerët ekspertë në Kenia, të cilët përdorin prodhim në shkallë të vogël, korrje me dorë dhe absolutisht asnjë pesticid për të siguruar që fuqitë e tij janë në kulmin e tyre.

Dhe, një lajm edhe më i mirë, paketimi i gjelbër i lavdishëm tani është i riciklueshëm*.

• Pastron lëkurën
• Ndihmon në reduktimin e dukshëm të shfaqjes së njollave
• Formula jo e yndyrshme
• I pershtatshem per lekurat me njolla
• Certifikuar nga Shoqëria Vegane
• I testuar dermatologjikisht

*Aty ku lejojnë objektet lokale
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
9.60€ - 16.00€
12.00€ - 16.00€
9.60€
12.00€
9.6 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

1. Filloni me larësin tonë të fytyrës nga Tea Tree për pastrimin e lëkurës.
2. Më pas vazhdoni me tonerin tonë për pastrimin e lëkurës nga Tea Tree.
3. Hapi i radhës është solucioni ditore nga Tea Tree.
4. Përfundoni me vajin nga Tea Tree për fuqinë pastruese kur ju nevojitet. Aplikojeni me masë në
lëkurë, 1-2 herë në ditë, duke u kujdesur që të shmangni zonën e syve.
4 Vlerësime
5 / 5
Arba
E kam pa diferencen ne lekure qe diten e neserme, thjesht ma e shendosh edhe e paster?????
Arba
Vërtet pashë një ndryshim në lëkurën time kaq shpejt!! Lëkura duket më e pastër dhe më e shëndetshme!
Arba
Vërtet pashë një ndryshim në lëkurën time kaq shpejt!! Lëkura duket më e pastër dhe më e shëndetshme!
Shpresa
Me te vertete me than puqrat shume shpejt, vetem se aromen e ka pak te rond. Po me rendesi qe eshte efektiv edhe ua rekomandoj te gjitha shoqeve te mija.

<3
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë të dehidratuar
23.20€
29.00€
Shto në shportë
50%
Për lëkurë që duket më e freskët
14.50€ - 35.00€
29.00€ - 35.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
28.00€ - 40.00€
35.00€ - 40.00€
Shto në shportë
20%
Mbrojtje ndaj Diellit
16.00€ - 25.00€
20.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
22.40€
28.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave