Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Tea Tree - Toner
PËR LËKURË TË YNDYRSHME, ME NJOLLA | MATIFIKUES | VEGANE
5/5
3 Vlerësime
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Ne nuk besojmë në lëkurën e përsosur - njollat janë një pjesë krejtësisht normale e jetës. Por ne e kuptojmë atë, ka raste që dëshironi të keni pak kontroll mbi të. Këtu hyn linja jonë Tea Tree. Dhe ky Toner për pastrimin e lëkurës është hapi i dytë.

Kjo formulë super freskuese heq butësisht çdo papastërti të mbetur pas pastrimit dhe pastron lëkurën, duke e lënë atë të duket e matifikuar dhe të ndjehet më e lëmuar, pa shtrëngim apo tharje.

Është formulimi ynë më natyral deri më tani dhe është i pasuruar me 96% përbërës me origjinë natyrale, vaj Tea Tree nga Komunitet për Tregti të Drejtë dhe acid salicilik.

Mund të tingëllojë paksa e frikshme, por acidi salicilik është thjesht një acid beta-hidroksi (BHA) që njihet për eksfolimin e butë të qelizave të vdekura të lëkurës, duke ndihmuar në largimin e papastërtive dhe yndyrës së tepërt.

Vaji Tea Tree është një nga përbërësit pastrues më të fuqishëm të natyrës dhe ne e marrim atë nga fermerët ekspertë në Kenia, të cilët përdorin prodhim në shkallë të vogël, korrje me dorë dhe absolutisht asnjë pesticid për të siguruar që fuqitë e tij janë në kulmin e tyre.

Dhe, një lajm edhe më i mirë, paketimi i gjelbër i lavdishëm tani është i riciklueshëm*.

- E lë lëkurën të duket e matifikuar
- Ndihmon në reduktimin e dukshëm të shfaqjes së njollave
- Formulë super freskuese
- I pershtatshem per lekurat me njolla
- Çertifikuar nga Shoqëria Vegane
- I testuar dermatologjikisht

*Aty ku lejojnë objektet lokale
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
5.00€ - 16.00€
5.00€
5 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
1. Filloni me larësin Tea Tre për pastrimin e lëkurës së fytyrës.
2. Më pas vazhdoni me tonerin Tea Tree për pastrimin e lëkurës.
3. Së pari tundeni shishen, më pas aplikojeni në fytyrën tuaj me ndihmën e pambukut tonë të
ripërdorshëm Clean Conscious.
4. Përfundoni me Solucionin tonë të Përditshëm Tea Tree.
5. Dëshironi një veprim të vogël shtesë kundër njollave? Provoni të aplikoni vajin tonë Tea Tree gjatë
gjithë ditës ose përdorni xhelin tonë Tea Tree të trajtimit të shpejtë para gjumit.
3 Vlerësime
5 / 5
Sherna Berisha
Aldon Gashi
Adhuresa Shabani
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
50%
7.00€
14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
14.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
50%
Largon papastërtitë
6.00€
12.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave