Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Tea Tree - Patrues për Fytyrë
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
5/5
4 Vlerësime
""
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Ne nuk besojmë në lëkurën e përsosur – njollat janë një pjesë krejtësisht normale e jetës. Por ne e kuptojmë, ka raste që dëshironi të keni pak kontroll mbi të. Pikërisht këtu hyn linja jonë Tea Tree, dhe ky larës fytyre për pastrimin e lëkurës është hapi i parë i përsosur.

I dëshmuar se zvogëlon dukshëm njollat në 7 ditë, ky larës xhel-në-shkumë pastron intensivisht dhe freskon lëkurën, duke e lënë atë të duket më e pastër nga yndyra e tepërt pa atë ndjenjën e thatësisë ose të shtrëngimit.

Është formulimi ynë më natyral deri më tani dhe është i pasuruar me 91% përbërës me origjinë natyrale, vaj Tea Tree nga Komunitet për Tregti të Drejtë dhe acid salicilik.

Mund të tingëllojë paksa e frikshme, por acidi salicilik është thjesht një acid beta-hidroksi (BHA) që njihet për eksfolimin e butë të qelizave të vdekura të lëkurës, duke ndihmuar në largimin e papastërtive dhe yndyrës së tepërt.

Vaji i Tea Tree është një nga përbërësit pastrues më të fuqishëm të natyrës dhe ne e marrim atë nga fermerët ekspertë në Kenia, të cilët përdorin prodhim në shkallë të vogël, korrje me dorë dhe absolutisht asnjë pesticid për të siguruar që fuqitë e tij janë në kulmin e tyre.

Dhe, një lajm edhe më i mirë, paketimi i gjelbër i lavdishëm tani është i riciklueshëm*.

• Është vërtetuar se zvogëlon dukshëm njollat në 7 ditë
• Pastron intensivisht lëkurën
• Formulë xhel-në-shkumë
• I pershtatshem per lekurat me njolla
• Certifikuar nga Shoqëria Vegane
• I testuar dermatologjikisht

*Aty ku lejojnë objektet lokale
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
3.00€ - 16.00€
6.00€ - 16.00€
3.00€
6.00€
3 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
4 Vlerësime
5 / 5
Ornela
Ky produkt eshte i mahnitshem! Me tvertete ndihmon per ne reduktimin e njollave ​​dhe akneve ne lekuren time te yndyrshme. Nuk po muj me rekomandu mjaftueshem.
Labinot
Une kam perdorur laresin e vjeter te Tea Tree per vite. Ky version permban acid salicilik nga i cili mund te perfitoje ata me lekure te prirur ndaj akneve. Duket dhe ndjehet si versioni i vjeter, por me duket se thahet me shume pas aplikimit!!
Aldon Gashi
Lorika Bytyqi
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
50%
7.00€
14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
14.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
50%
Largon papastërtitë
6.00€
12.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave