Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Set për Duratë me Shea i Mesëm
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Ky set dhuratash nuk e do vetëm trupin e tyre. Ajo mbështet partnerët tanë që na kanë ndihmuar ta bëjmë atë. Krema jonë e freskët për dush dhe Gjalpi i Trupit janë bërë me vaj luledielli të Drejtës Komunitare të Tregtisë nga Ghana, që ndihmon në sigurinë financiare të mbi 600 grave.

Dhe gjalpi i trupit tonë është bërë me plastik të ricikluar 100%, duke përfshirë plastikun e ricikluar të Drejtës Komunitare të Tregtisë të grumbulluar nga rrugët e Bengalurut, Indi. Partneriteti ynë me Plastics for Change ndihmon në ofrimin e një çmimi të drejtë dhe kushte më të mira pune për të mbledhësit e mbeturinave.

 

  • Shea Shower Cream 250ml

  • Shea Body Butter 200ml

  • Shea Body Mist 100ml

  • Shea Hand Balm 30ml

  • Large Ramie Lily

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
38.00€
38.00€
38 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
45.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH
45.00€
Shto në shportë
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
50.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATE
17.50€
35.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATE
17.50€
35.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATE
10.00€
20.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATE
9.00€
18.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATE
11.00€
22.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave