Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
Seaweed - Pastrues i Fytyrës për Balancim të Yndyrës
PËR LËKURËN E KOMBINUAR DHE LËKURËN E YNDYRËSHME
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Pastruesi ynë më i dashur për larjen e fytyrës me vaj algash kontrolluese do e lë  lëkurën tuaj të ndihet plotësisht e pastër pa e lënë të ndihet e thatë ose e nxirë.

I formuluar për lëkurë të yndyrshme dhe kombinuar, pastrohuni nga ndotja e përditshme dhe yndyra e tepërt me këtë larje delikate.

Tani i pasuruar me 93% përbërës të origjinës natyrale, larja jonë për kontrollin e vajit është e fuqizuar nga një lloj algash të re: majën e sheqernave mbretërore nga Brittany, Franca. Majat e sheqernave mbretërore të siguruara në mënyrë të qëndrueshme na ndihmojnë të balancojmë yndyrësinë dhe thatësinë. Rezultati? Një fytyrë e lumtur, e shëndetshme dhe e pastruar. Por nuk është gjithçka e ndryshuar këtu, ne po mbajmë aromën karakteristike që ju e dini dhe e doni.

Edhe ambalazhi ynë është përditësuar. Kjo larje për fytyrën tani vjen në një tub 100% riciklues* gjithashtu.

 

 • Plotësisht pastron lëkurën

 • Ndihmon lëkurën të ndihet e balancuar

 • Përshtatet për lëkurë të yndyrshme dhe kombinuar

 • Bërë me 93% përbërës të origjinës natyrale

 • Vegan

 • I testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
12.00€
12.00€
12 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Çdo mëngjes dhe natë, masazho  lëkurën me pastëruesin tonë.

 2. Punoni në lëkurë duke përdorur lëvizje qarkore.

 3. Lani me ujë të ngrohtë.

 4. Vazhdoni me Tonerin tonë Kontrollues të Vajit të Bimëve Detare (duke përdorur tamponët tanë të ri-përdorshëm të bumbacit të pastra për ta aplikuar në fytyrë).

 5. Përfundoni me Krem-Gel Kontrollues të Vajit të Bimëve Detare tonë për hidratim 48 orësh."

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50%
SET DHURATË E GJUMIT
20.00€
40.00€
Shto në shportë
30%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
4.90€ - 14.00€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
15.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
Vegane
26.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidruar
25.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
30%
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
13.30€
19.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave