Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Vitamin E - Krem Hidratues për Ditën
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS • 48 ORË HIDRATIM • VEGAN
5/5
4 Vlerësime
"Great moisturizer for summer!"
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Krema jonë ikonike e Ditës me lagështi Vitamin E ju ofron një lëkurë të lumtur, të shëndetshme dhe të hidratuar për 48 orë.

Formula jonë e absorbueshme lehtësisht, jo vetëm që rikthen lagështinë e lëkurës, por rifreskon hidratimin jetik. Në fakt, ajo rrit hidratimin me +38% edhe pas 8 orësh.

I pasuruar me 95% përbërës natyralë, duke përfshirë dy përbërës të shquar të njohur për vetitë e tyre hidratuese: acidin hialuronik natyror me origjinë natyrale dhe vitaminën E. Acid hialuronik është thjesht një molekulë që ndodhet natyrshëm dhe që ruan 1000 herë peshën e saj në ujë, duke mbajtur lëkurën e butë me lagështi.

Por kjo kremë bën më shumë se të kujdeset vetëm për lëkurën tuaj. Ajo përmban vaj frutash rrushi, i njohur për të qenë burim i vitaminës E, të cilën ne e prodhojmë duke përdorur rrushin e mbetur nga industrisë e lengjeve, që do të thotë që ka më pak mbeturina në përgjithësi.

Kemi përditësuar ambalazhin tonë, kështu që krema juaj e preferuar për fytyrën tani vjen në një enë të riciklueshme të qelqit e bërë 40% nga qelqi i ricikluar që është mbuluar me një kapak alumini - i përsosur për përdorim të ri ose riciklim*, përsëri e përsëri.

 • Hidraton intensivisht lëkurën për 48 orë

 • Ideale për të gjitha llojet e lëkurës

 • I pasuruar me vitaminë E, acid hialuronik me origjinë natyrale dhe vaj frutash rrushi

 • I pasuruar me 95% përbërës natyralë

 • Vegan

 • Testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
12.60€ - 25.00€
18.00€ - 25.00€
12.60€
18.00€
12.6 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Masazhojeni në lekurë me lëvizje rrethore.

4 Vlerësime
5 / 5
Sherna Berisha
One of the best!!
Adhuresa Shabani
Loreta Hasani
I jep shkelqimim e humbur fytyres✨✨
leah manalo
Great moisturizer for summer!
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
Shto në shportë
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
18.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€
18.00€
Shto në shportë
50%
PËR LËKURË MË TË BUTË
15.00€
30.00€
Shto në shportë
30%
16.80€
24.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
14.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË LODHUR
21.00€
30.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave