Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
  • Image Description
Set për Dhuratë me Kokos I Mesëm
SET DHURATASH
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
A njihni dikë që meriton një mrekulli me kokos? Rasti i dhuratave Lather & Slather Coconut është dhurata e përsosur për ata që duan të shijojnë lëkurën e butë me pak krem ​​të ëmbël dhe hidratues. Ai do të pastrojë, hidraton, jep parfum dhe do ta dojë trupin e tyre unik nga koka në këmbë.

Por kjo set dhuratash nuk e do vetëm trupin e tyre. Ajo mbështet partnerët tanë të Tregut të Drejtë të Komunitetit, të cilët na ndihmuan ta krijonim. Kremi ynë për trup është bërë me me duar nga gjiri i Ghanas që ndihmon të sigurojë pavarësi financiare për mbi 600 gra. Dhe kremi ynë i Dushit, Kremi për Trup dhe Balsami për Dorë janë gjithashtu bërë me vaj kokosi të drejtë të komunitetit të bërë me duar nga Samoja që ndihmon në projekte zhvillimi komunitar.

Dhe enët tona për krem për trup janë bërë me plastik të ricikluar 100%, duke përfshirë plastik të ricikluar të marrë nga rrugët e Bengalurut, Indi. Partneriteti ynë me Plastics for Change ndihmon të sigurojë një çmim të drejtë dhe kushte të përmirësuara pune për ata që mbledhin mbetjet.

Zbuloni se si ndihmojmë komunitete të tjera dhe luftojmë për një botë më të drejtë dhe më të bukur.

  • Coconut Shower Cream 250ml

  • Coconut Body Butter 200ml

  • Coconut Body Mist 100ml

  • Coconut Hand Balm 30ml

  • Large Ramie Lily

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
45.00€
45.00€
45 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
50.00€
Shto në shportë
DHURATA PËR PASTRIMIN E LËKURËS
50.00€
Shto në shportë
38.00€
Shto në shportë
35.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
33.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave